Działka z budynek mieszkalno-gospodarczym
Gliszcz gm. Sicienko Pokaż na mapie ›
Dodane: Środa, 13 Maj, 2026 08:15
449 000 zł
82 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:5477 m2
- Rodzaj działki:Budowlana
- Sprzedaż:Bez pośredników
- Cena: 449 000 zł / 82 zł/m2
Opis oferty
Budynek mieszkalno-gospodarczy w miejscowości Gliszcz . Stan surowy zamknięty.Łatwy dojazd z Bydgoszczy .Przy drodze asfaltowej . Dodatkowo projekt na duży dom z wykonanymi fundamentami.
Konto firmowe
Na Lento.pl od 08 gru 2015